Helistage: +372 649 0000
Ootame iga kõne, me oleme alati kättesaadavad
E-post: info@expressraha.ee

  • Vene
  • Eesti

Kes me oleme?
• Meie krediidiasutus spetsialiseerub tagatiseta laenude ehk kiirlaenude väljaandmisel eraisikutele. Tagatiseta laenu all mõistakse krediidi liiki, mille saamiseks ei ole vajalik pantida näiteks oma eluaset või sõidukit. Kiirlaenud said palju erinevaid nimetusi – kiirlaen, väike laen, sms laen või sms raha, kuid põhimõtte jääb ainsaks – laenu saamiseks tagatist Teie käest ei nõuta! Isegi kui Teil on juba võetud kredit või smslaen / smsraha mõnest teisest krediidiasutusest, ei takista see meie firmast finantsteenuse saamist.

• Kui Teil on vaja väiksemat rahasummat lühikeseks ajavahemikuks, siis sobib hästi väikelaen – parem võimalus ootamatult tekkinud rahalisi küsimusi lahendamiseks. Me oleme valmis väljastama kiirlaenu paindlikel tingimustel - 50 kuni 2000 €, tähtajaga 15 kuni 720 päeva. Kõik, mida vajate kiire laenu saamiseks on vaid mõned minutid Teie ajast, et täita avaldus. Lihtsalt valige välja vajaminev summa ning sobiv laenutähtaeg.

• Vastus Teie taotlusele esitatakse telefoni, sms-i või e-posti teel. Raha laekub Teie pangaarvele pärast positiivse otsuse vastuvõtmist Krediidikomisjoni poolt ja Teie isikuandmete tuvastamise läbimist ühes 54-st postkontoris või meie esindustes Tallinnas või Tartus.

• Taotluste esitamiseks palume registreerida ennast veebilehel www.ekspressraha.ee. Küsimuste korral palume pöörduda info tel. +372 649 00 00 või e-maili info@ekspressraha.ee kaudu.


LAENU SAAMISE TINGIMUSED

1. Uutele klientidele väljastatakse esimene laen suuruses 1 kuni 300 eurot tähtajaga kuni 30 päeva ilma intressita (0%).

2. Laenu taotlev klient on täisealine (18-65 aastat) ja Eesti Vabariigi kodanik või omab alalist elamisluba.

3. Laenusumma (50 – 2000 €) tähtajaga 15 kuni 720 päeva, kustutatakse igakuisete väljamaksetega, mis koosnevad krediidi põhiosast ja fikseeritud intressist.

4. Krediidikomisjoni otsus laenu summast ja tähtajast tehakse tuginedes kliendi pangakonto väljavõttele.

5. Laenusumma kantakse üle ainult kliendi pangakontole.

NB! Krediidikomisjon jätab endale õiguse vähendada laenu esialgset limiiti oma äranägemise järgi, olenevalt taotluse töötlemise tulemustest. Seepärast palume Teil läheneda kõikidele taotluse punktidele maksimaalselt kohusetundlikult.
* Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega! Enne lepingu sõlmimist kindlasti tutvuge tingimustega. Vajadusel konsulteeri meie spetsialistiga või asjatundjaga.

KONTAKTANDMED

Express Credit AS
Registrikood 12338141
Aadress: Rävala pst 8, Tallinn, 10143

Telefon: 649 00 00
E-post: info@ekspressraha.ee